GĖLIŲ KVAPO EKOLOGIŠKAS SKALBIKLIS ATTITUDE

13,85 EUR
Su PVM

Gėlių kvapo ekologiškas skalbiklis

Ekonomiška skalbimo priemonė, net 35 skalbimai

Tinka visiems audinių tipams skalbti

Hipoalerginė skalbimo priemonė – sertifikuota EcoLogo®

Malonaus laukinių gėlių aromato, ekologiškas, be fosfatų!

Kiekis

  • Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį.
Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS! Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį. Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS!

LAUKINIŲ GĖLIŲ KVAPO EKOLOGIŠKAS SKALBIKLIS ATTITUDE

Ekologiškas skalbiklis Attitude laukinių gėlių kvapo 1,05l skirtas drabužiams skalbti skalbimo mašinoje arba rankomis. Priemonė tinka natūralaus pluošto, medvilnės, lino, šilko, vilnoniams, sintetiniams ir specialios priežiūros reikalaujantiems pluoštams skalbti. Pašalina purvo, maisto likučių, skysčių ir kitas įvairių tipų dėmes, neutralizuoja nemalonius kvapus. Skalbiklis veiksmingas plaunant rūbus tiek žemoje, tiek aukštoje vandens temperatūroje. Skalbiklis nepažeidžia audinio struktūros, spalvos. Pasirūpina ir užtikrina rūbų higieną. Priemonė nekenksminga uoslei, nesukelia odos alergijos. Sudėtyje nėra fermentų, balinamųjų medžiagų, fosfatų, taip pat nenaudojami uoslę dirginantys kvapikliai. Skalbiklis sukurtas iš natūralių, atsinaujinančių augalinių žaliavų bei mineralų, sudėtyje nėra cheminių medžiagų, galinčių sukelti vėžį. Priemonė pagaminta iš hipoalerginės formulės, todėl nepakenks net jautriausiai uoslei. Skalbiklis malonaus laukinių gėlių aromato. Itin ekonomiška pakuotė 1,05 L – 35 skalbimai!

Ekologiškas skalbiklis Attitude laukinių gėlių kvapo 1,05l sukurtas iš natūralių, atsinaujinančių augalinės kilmės rūgščių ir mineralų pagrindo. Priemonės sudėtyje naudojamos medžiagos visiškai suyra, nepalieka pėdsakų. Ekologiškas skalbiklis Attitude laukinių gėlių kvapo 1,05l sudarytas iš netoksiškų ir žmogaus bei gyvūnų sveikatai nepavojingų junginių. Priemonė sudėtyje neturi tokių pavojingų ingridientų, kaip: chloras, amoniakas, sintetinių dažiklių ir kvapiklių, naftos perdirbimo produktų, enzimų, baliklių, fosfatų. Nenaudojamos medžiagos galinčios sukelti vėžinių ląstelių atsiradimą ir paskatinti jų vystymąsi.

Ekologiškas skalbiklis Attitude laukinių gėlių kvapo 1,05l yra paženklintas, kaip ekologiška ir hipoalerginė priemonė, tausojanti žmogaus sveikatą ir gamtą. Valikliui suteiktas EcoLogo sertifikatas, pagal kurį Vakarų Amerikoje produktas įtraukiamas į ekologiškų prekių sertifikavimo sistemą. EcoLogo žymėjimas suteikia garantiją, kad žaliavos iš kurių yra pagamintas produktas atitinka aplinkosaugos standartą ir reikalavimus.

Tinka veganams. Nebandomas su gyvūnais – draugiškas aplinkai produktas!

EKOLOGIŠKO SKALBIKLIO ATTITUDE NAUDOJIMAS

Dozavimas

dideliam skalbinių kiekiui – 45ml ( 1 kamštelis ) skalbiklio

vidutiniam ir mažesniam skalbinių kiekiui – 25ml ( 1/2 kamštelio ) skalbiklio

Sudėkite skalbinius į skalbimo mašinos būgną ir uždarykite. Įpilkite priemonės į skalbimo miltelių dozavimo stalčių. Parinkite reikiamą skalbimo temperatūrą (žiūrėti gamintojo rekomendacijas) ir paleiskite norimą skalbimo programą. Rekomenduojame naudoti skalbinių minkštiklį Attitude, rūbai taps minkštesni, malonesni odos prisilietimui.

Skalbimui rankomis rekomenduojame:

Įpilkite 1/2 kamštelio priemonės (25ml) į 5 litrų vandens talpą ir išmaišykite turinį, sudėkite skalbinius į talpą, išmirkykite apie 20 minučių, tuomet kruopščiai išskalbkite ir išskalaukite skalbinius.

Dėmių išėmimui:

Jeigu ant audinių yra sunkiau išvalomų, pridžiuvusių dėmių, rekomenduojame nedidelį kiekį gryno Ekologiško skalbiklio Attitude laukinių gėlių kvapo 1,05l užtepti ant dėmių, sutrinti audinį ir palikti 20-30 min. Tuomet išskalbti skalbinius skalbimo mašinoje, pasirinkus skalbimo programą.

LAUKINIŲ GĖLIŲ KVAPO EKOLOGIŠKO SKALBIKLIO ATTITUDE  1,05L SUDEDAMOSIOS DALYS

Aqua/water/eau, vegetable anionic surfactants (sodium coco sulfate), vegetable non-ionic surfactants (lauryl glucoside), sodium citrate, sodium gluconate, methyldihydrojasmonate (jasmin), amyl salicylate (floral).

SAUGUMO INSTRUKCIJOS

Saugoti nuo vaikų. Priemonei patekus į akis nedelsiant praskalauti jas šaltu vandeniu, esant poreikiui kreiptis pas gydytoją.

626232120707
20 Prekės