BALTIEMS AUDINIAMS EKOLOGIŠKAS SKALBIKLIS BALANCE

6,55 EUR
Su PVM

Baltų audinių ekologiškas skalbiklis

Skalbti baltiems audiniams

Pašalina įvairias dėmes ir suteikia audiniui gaivos

Apsaugo baltus audinius nuo papilkėjimo, balta spalva tam dar baltesnė

Tinka vaikų, kūdikių ir alergiškų žmonių rūbams skalbti

Kiekis

  • Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį.
Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS! Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį. Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS!

Baltų audinių ekologiškas skalbiklis

Ekologiškas skalbiklis Balance baltiems audiniams 1,5L skirtas įvairių tipų baltiems audiniams skalbti. Priemonė pašalina nešvarumus nuo baltų rūbų, staltiesių, užuolaidų, patalynių ir kitų audinių. Paryškinamas audinių baltumas, suteikiama maksimali apsauga nuo pilkėjimo. Skalbiklis yra pagamintas ekologiškų medžiagų pagrindu, todėl puikiai tinka kūdikių, vaikų, suaugusių turinčių alergiją skalbimo priemonėms – rūbams skalbti. Skalbiklio sedėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapiosios medžiagos, todėl priemonė nesudirgina odos ir uoslės. Skalbiant su skalbikliu BALANCE be vargo pašalinsite dėmes iš baltų audinių, neutralizuosite nemalonius maisto ir prakaito kvapus, audiniai taps gaivūs ir išliks nepaprastai baltais.

EKOLOGIŠKO SKALBIKLIO  NAUDOJIMAS

Vidutiniškai užterštiems skalbiniams -1/2 kamštelio skalbiklio, jeigu vanduo minkštas

Vidutiniškai užterštiems skalbiniams – 1 kamštelio skalbiklio, jeigu vanduo kietas

Priemonės įpilkite į skalbimo mašinos milteliams/skalbikliui skirtą stalčiuko skyrių ir paleiskite norimą skalbimo programą. Skalbimo vandens temperatūrą nustatykite remdamiesi audinių gamintojų rekomenduojama skalbimo temperatūra.

EKOLOGIŠKO SKALBIKLIO BALANCE SUDEDAMOSIOS DALYS

5-15 % anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, <5 % amfoterinės paviršinio aktyvumo medžiagos, <5 % nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, <5 % muilas, tulžis, fermentai, konservantas (dimethylol glycol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone).

4770495348029
20 Prekės