EKOLOGIŠKAS SKALBIKLIS VAIKIŠKIEMS RŪBAMS BALANCE
  • EKOLOGIŠKAS SKALBIKLIS VAIKIŠKIEMS RŪBAMS BALANCE

EKOLOGIŠKAS SKALBIKLIS VAIKIŠKIEMS RŪBAMS BALANCE

4,95 EUR
Su PVM
  • Ekologiškas skalbiklis vaikiškiems rūbams

  • Tinka skalbti kūdikių ir vaikų rūbelius
  • Pagaminta tik iš ekologiškų medžiagų 
  • Nedirgina uoslės odos, be dažiklių ir kvapiklių
  • Sudėtyje yra medvilnės ekstrakto, kuris minkština rūbelius
Kiekis

  • Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį.
Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS! Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį. Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS!

EKOLOGIŠKAS SKALBIKLIS VAIKIŠKIEMS RŪBAMS BALANCE

Ekologiškas skalbiklis Balance vaikiškiems rūbams. 1L talpos buteliukas skirtas kūdikių ir vaikų drabužėlių skalbimui. Priemonė tinka skalbti net pačių mažiausiųjų rūbeliams, apatiniam trikotažui, patalynei ir kitiems naudojamiems audiniams. Skalbiklis pagamintas tik iš ekologiškų, nealergizuojančių medžiagų pagrindo, todėl nesudirgins mažylių uoslės ir odos. Skalbiklio sudėtyje nėra dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių, taip pat nenaudojami fosfatai ir kiti alergiją galintys sukelti alergenai. Sudėtis praturtinta medvilnės ekstraktu, kuris minkština rūbelius, spartina jų išdžiuvimą ir neleidžia audiniams įsielektrinti. Skalbiklis pasižymi odą raminančiomis savybėmis ir yra draugiškas mažylio odai.

EKOLOGIŠKO SKALBIKLIO BALANCE NAUDOJIMAS

Skalbimo dozavimas nurodytas ant skalbiklio pakuotės.

Prieš naudojant skalbiklį gerai jį suplakite. Esant galimybei skalbkite rūbelius žemiausioje temperatūroje arba tokioje, kokią rekomenduoja drabužių gamintojas.

EKOLOGIŠKO SKALBIKLIO BALANCE VAIKIŠKIEMS RŪBAMS 1L SUDEDAMOSIOS DALYS

5-15 % anijoninių PAM, <5 % nejoninių PAM, <5 % muilo, fermentai, tulžis, medvilnės ekstraktas, konservantas (dimethylol glycol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone).

SAUGUMO INSTRUKCIJOS

Saugoti nuo vaikų, laikyti jiems nepasiekiamoje vietoje. Skalbikliui patekus į akis, nedelsiant praskalauti jas šaltu vandeniu ir kreiptis pas savo gydytoją.

 

4770495348920
20 Prekės