• Sumažinta kaina
SANO SKALBIMO KAPSULĖS 22 VNT
  • SANO SKALBIMO KAPSULĖS 22 VNT

SANO SKALBIMO KAPSULĖS 22 VNT

13,45 EUR
9,45 EUR Sutaupote 4,00 EUR
Su PVM
  • Sano skalbimo priemonės

  • Pakuotėje yra 22 vnt sano kapsulių su suspaustu deguonimi
  • Skirtos sunkiai pašalinamoms dėmėms naikinti
  • Sudėtyje yra aktyviojo spausto deguonies
  • Pakanka dideliam skalbinių kiekiui (1 kapsulė = 32gr.)
  • Apsaugo audinio struktūrą nuo deformacijos 
  • Ilgai išlieka nepakitusi audinių spalva
Kiekis

  • Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį.
Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS! Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį. Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS!

SKALBIMO KAPSULĖS su deguonimi

Skalbimo kapsulės Sano pakuotėje yra 22 vnt. Tai yra stipriai koncentruota skalbimo priemonė skirta sunkiai pašalinamoms dėmėms plauti. 

Skalbimo kapsulės sudėtyje yra didelė koncentracija spausto deguonies, kuris skalbimo metu, sąlytyje su vandeniu aktyvuojasi. 

Spaustas deguonis susikoncentruoja į dėmės židinį ir efektyviai ištraukia dėmę iš audinio pluošto, nepaliekant nešvarumų pėdsako.

 Priemonę rekomenduojame naudoti baltiems audiniams arba spalvotiems audiniams, kurie nereikalauja aukštos vandens skalbimo temperatūros, kitaip gali pakisti spalva.

 Geriausiai tinka baltoms staltiesėms, užuolaidoms, patalynei skalbti, po skalbimo audiniai taps  švariais ir gaiviais. 

Skalbimo kapsulės Sano apsaugo audinių struktūrą nuo išyrimo, tampymosi ir kitų pavojingų audiniui faktrorių, galinčių pažeisti audinio struktūrą. 

Priemonė puikiai susidoroja su kavos, arbatos, maisto, riebalų, žolės, purvo, padažų, kosmetikos, tepalų, kraujo ir kitomis sunkiai pašalinamomis dėmemis. 

Suteikia išskirtinę švarą, gaivą ir malonų vėsos kvapą.

SKALBIMO KAPSULIŲ NAUDOJIMAS

Skalbimo kapsulės Sano yra išskirtinės savo veiksmingumu! 1 kapsulė = 32gr.

Viena kapsulė lygi vienam skalbimui !

Šiose skalbimo kapsulėse yra didesnis, nei įprastai, koncentruoto skalbiklio grynasis kiekis (32gr.), todėl šios vienos kapsulės pilnai užtenka dideliam skalbinių kiekiui (iki 7kg)!

Naudojimas: vieną skalbimo kapsulę mesti į skalbimo mašinos būgną kartu su skalbiniais ir paleisti norimą skalbimo programą.

Rekomenduojame pasirinkti skalbimo temperatūrą, kuri nustatyta audinio gamintojo. Norint suteikti skalbiniams minkšumo – įpilkite skalbinių minkštiklio!

PERSPĖJIMAS

Saugoti nuo vaikų. Nevartoti per burną. Skalbimo kapsules naudokite pagal paskirtį. Po kapsulės lietimo rankomis, kruopščiai nusiplaukite rankas.

 

7290013848765
20 Prekės