Sano Indų ploviklis citrinų kvapo be dozatoriaus
  • Sano Indų ploviklis citrinų kvapo be dozatoriaus
  • Sano Indų ploviklis citrinų kvapo be dozatoriaus

Sano Indų ploviklis citrinų kvapo be dozatoriaus

3,45 EUR
Su PVM

Sano Indų ploviklis citrinos kvapo 

Sano indų ploviklis citrinų kvapo 1 litro talpos su dozatoriumi. Sano indoplovikliai yra antibakterinis indų ploviklis. Šalina mikrobus, labai gerai putoja ir plaunant indus ne tik aukštos temperatūros, bet ir šaltame vandenyje. Ploviklis sąlytyje su vandeniu putoja ir greitai skaido įsisenėjusius bei priskretusius maisto likučius, riebalus, purvą bei kitus kasdienius nešvarumus nuo indų paviršiaus bei kalkes ir patekėjimus nuo stiklinių ir taurių. Pašalina nemalonius kvapus. Indų ploviklis yra švelnaus, nosies nedirginančio citrinų aromato. Priemonė pagaminta iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurių pagrindu gaminama kosmetika, todėl nepažeidžia rankų odos ir nebūtina naudoti indų plovimui skirtų pirštinių.

Kiekis
Išparduota

  • Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį.
Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS! Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį. Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS!

Sano Indų ploviklis citrinų kvapo naudojimas

Paimkite 0,7 litro buteliuką ir užlašinkite kelis lašus ant kempinės arba tiesiai ant purvino indo, kurį norite išplauti ir švelniai įtrinti indus, gerai praskalauti vandeniu, kol nepasišalins valiklio putos ir indas bus švarus.

Perspėjimas: Saugoti nuo vaikų. Pakliuvus į akis, nedelsiant praskalauti dideliu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoja su šiuo informacijos lapeliu.

7290108350531