Sano Indų ploviklis laimo ir agurkų kvapo

5,45 EUR
Su PVM

Sano Indų ploviklis  laimo ir agurkų kvapo 

Sano indų ploviklis  Spark agurkų ir laimo kvapo 1 litro talpos su dozatoriumi agurko ir laimo kvapo Sano Spark yra antibakterinis indų ploviklis. Šalina mikrobus, labai gerai putoja ir plaunant indus ne tik aukštos temperatūros, bet ir šaltame vandenyje. Ploviklis sąlytyje su vandeniu putoja ir greitai skaido įsisenėjusius bei priskretusius maisto likučius, riebalus, purvą bei kitus kasdienius nešvarumus nuo indų paviršiaus bei kalkes ir patekėjimus nuo stiklinių ir taurių. Pašalina nemalonius kvapus. Indų ploviklis yra švelnaus, nosies nedirginančio agurko ir laimo aromato. Priemonė pagaminta iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurių pagrindu gaminama kosmetika, todėl nepažeidžia rankų odos ir nebūtina naudoti indų plovimui skirtų pirštinių.

Kiekis

  • Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį.
Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS! Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį. Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS!

Sano Indų ploviklis  laimo ir agurkų kvapo naudojimas

Vieno litro buteliukas su dozatoriumi reikia paspausti dozatrių ir užlašinti kelis lašus ant kempinės arba tiesiai ant purvino indo, kurį norite išplauti ir švelniai įtrinti indus, gerai praskalauti vandeniu, kol nepasišalins valiklio putos ir indas bus švarus.

Perspėjimas: Saugoti nuo vaikų. Pakliuvus į akis, nedelsiant praskalauti dideliu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoja su šiuo informacijos lapeliu.

7290108350531
10 Prekės