Koncentruotas Sano WC Valiklis  Antikalk
  • Koncentruotas Sano WC Valiklis  Antikalk
  • Koncentruotas Sano WC Valiklis  Antikalk

Koncentruotas Sano WC Valiklis Antikalk

3,95 EUR
Su PVM

Sunaikina iki 99,9% mikrobų ir bakterijų Jūsų tualete.

Valiklis yra unikalus – švelnaus migdolų kvapo.

Pašalina kalkes, rūdis ir kitus nešvarumus.

Sudėtyje gausu veikliosios medžiagos, kuri suteikia apsaugą nuo nešvarumų.

Kiekis

  • Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį.
Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS! Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį. Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS!

Koncentruotas  Sano WC Valiklis Antikalk WC 750ml

Koncentruotas WC valiklis Sano Antikalk WC tai koncentruota valymo priemonė skirta reguliariai klozetų priežiūrai. Be vargo sunaikinsite mikrobus ir bakterijas, o sudėtyje esančios druskos rūgšties pagalba išvalysite kalkių nuosėdas, mineralines kalkes, nešvarumus, pageltimus bei kitus ant klozeto paviršiaus besikaupiančius nešvarumus. Valiklis turi balinamųjų savybių, todėl reguliariai naudojant šią priemonę išnyksta įsisenėję papilkėjimai ir nuo rūdžių, kalkių bei drėgmės atsiradusios dėmės. Valiklis yra malonaus migdolų aromato, nedirgina uoslės. Naudodami klozetų valiklį Sano Anti kalk WC atsikratysite dažno klozetų kalkėjimo ir geltimo, kurie naikina ir gadina klozetų paviršių, išvaizdą. Valiklis tinka visiems klozetų tipams. Rekomenduojama po valymo su klozetų valikliu Sano Wc Antikalk naudoti pakabinamą klozetų muiliuką Sano Blue.

Valiklio Sano Antikalk WC Naudojimas

Į klozetą ir aplink klozeto sieneles apipilti valiklio Sano Antikalk Wc ir klozetams skirtu šveistuku kruopščiai paskirstyti po visą klozeto vidaus paviršių, palikti 3-5 minutėms. Vėliau nuleisti vandenį.

7290000287621
10 Prekės