Dėlionė traukinys Puzzlika
  • Dėlionė traukinys Puzzlika
  • Dėlionė traukinys Puzzlika
  • Dėlionė traukinys Puzzlika
  • Dėlionė traukinys Puzzlika
  • Dėlionė traukinys Puzzlika

Dėlionė traukinys Puzzlika

11,39 EUR
Su PVM

Puzzlika dėlionė traukinukas - tai 20 vnt. didelių, storų, tvirtų, itin kokybiškos spaudos kartoninių detalių dėlionė. Traukinukas gausis ilgas - apie 94 cm.

Kiekis

  • Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį.
Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS! Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį. Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS!

Puzzlika dėlionė traukinukas - tai 20 vnt. didelių, storų, tvirtų, itin kokybiškos spaudos kartoninių detalių dėlionė. Detalės yra triskart didesnės ir storesnės nei paprastai matome, kad mažylis galėtų patogiai lavintis. Naujos kokybės laminuota, ypač patvari, ryški, nesidėvinti spauda.

Pagrindinė dėlionės mintis - surinkti traukinuko vagonėlius iš eilės ir teisingai priskirti keleivius. Traukinukas gausis ilgas - apie 94 cm. 

Dėlionė rekomenduojama mažyliams nuo 3-jų metukų. Supakuota ypač dailioje, estetiškoje, patogioje laikymui dėžutėje, kurios aukštis - 18 cm, diametras - 11,5 cm. 

Pagaminta Ukrainoje.

Ši dėlionė - puiki smegenų mankšta, pirmoji pažintis su skaičiais, spalvų ir formų pažinimas, smulkiosios motorikos lavinimas, galiausiai mokymasis susikaupti, suvokti ir prisiminti.

elputr
5 Prekės