Dėlionė profesijos 2 Puzzlika
  • Dėlionė profesijos 2 Puzzlika
  • Dėlionė profesijos 2 Puzzlika
  • Dėlionė profesijos 2 Puzzlika
  • Dėlionė profesijos 2 Puzzlika
  • Dėlionė profesijos 2 Puzzlika

Dėlionė profesijos 2 Puzzlika

10,59 EUR
Su PVM

Puzzlika dėlionė profesijos 2 - tai 21 vnt. didelių, storų, tvirtų, itin kokybiškos spaudos kartoninių detalių dėlionė.

Kiekis

  • Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį.
Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS! Paprastai turimos prekės pristatomos per 1-3 d.d. į Omniva, LP express terminalus ar per kurjerį. Pristatymas nuo 20EUR į paštomatus - NEMOKAMAS!

Puzzlika dėlionė profesijos 2 - tai 21 vnt. didelių, storų, tvirtų, itin kokybiškos spaudos kartoninių detalių dėlionė. Detalės yra triskart didesnės ir storesnės nei paprastai matome, kad mažylis galėtų patogiai lavintis. Naujos kokybės laminuota, ypač patvari, ryški, nesidėvinti spauda.

Pagrindinė dėlionės mintis - reikia tam tikros profesijos atstovui surinkti jo darbo įrankius. Dėlionėje yra 3 profesijos (3 atskiros dėlionės). Kartais galima ir supainioti šį bei tą, linksmumo dėlei: gaisrininkui įduoti samtį ir plaukų džiovintuvą, kirpėjai - gesintuvą, o virėjui - šukas ir žirkles...

Dėlionė rekomenduojama mažyliams nuo 3-jų metukų. Supakuota ypač dailioje, estetiškoje, patogioje laikymui dėžutėje, kurios aukštis - 14 cm, diametras - 11,5 cm. 

Pagaminta Ukrainoje.

Ši dėlionė - puiki smegenų mankšta, pirmoji pažintis su profesijomis, spalvų ir formų pažinimas, smulkiosios motorikos lavinimas, galiausiai mokymasis susikaupti, suvokti ir prisiminti.

elpupr2
5 Prekės